O nas

Gościniec Pod Brzozami
serdecznie zaprasza!


Naszym atutem jest atrakcyjna lokalizacja - Tylko 2 km od Giełdy samochodowej, 1.5 km od lotniska Ławica, 15 min jazdy samochodem od Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Jeśli szukają Państwo pensjonatu, taniego hotelu lub hostelu w Poznaniu, oferta noclegowa naszego obiektu z pewnością Was usatysfakcjonuje. GOŚCINIEC POD BRZOZAMI OFERUJE TANI NOCLEG W POZNANIU. NASI GOŚCIE MOGĄ LICZYĆ NA WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG ZA PRZYSTEPNĄ CENĘ, A TAKŻE KOMFORTOWE WARUNKI I DYSKRECJĘ. WSPANIAŁY KLIMAT PANUJĄCY W GOŚCIŃCU GWARANTUJE NIEZAPOMNIANY POBYT. Do dyspozycji gości oddajemy eleganckie pokoje wyposażone w łazienkę, telewizor oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Atutem Gościńca jest między innymi oryginalny wystrój wnętrz, doskonała lokalizacja oraz fachowa i miła obsługa hotelowa. Dzięki niezwykłej atmosferze Gościniec Pod Brzozami wyprzedza inne hotele w Poznaniu.


W stylowych i eleganckich wnętrzach restauracji hotelowej można zorganizować dowolną uroczystość, spotkanie biznesowe. Organizacja imprez okolicznościowych, chrzcin, wesel, styp, a także bankietów, szkoleń to jedna ze specjalności Gościńca. Naszą wizytówką jest znakomita kuchnia przygotowana przez szefa kuchni, dbającego o wyjątkowy smak serwowanych dań.